foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

Wakacje 2019     Uprzejmie informujemy, że w dniach 1-31 lipca w Warsztacie Terapii Zajęciowej przypada regulaminowa przerwa wakacyjna.
     Życzymy wszystkim wesołych, pogodnych, a przede wszystkim bezpiecznych wakacji!!! 🌞🌊⛵️🌲🗻

IntegracjaPodZaglami2019   W czwartek, 13 czerwca na terenie Międzyrzeckich Jeziorek w Restauracji „Zacisze” byliśmy organizatorami siódmej, corocznej imprezy „Integracja pod Żaglami”, dofinansowanej z środków Urzędu Miasta Międzyrzec Podlaski oraz PFRON-u. Pogoda jak i frekwencja dopisały.

Czytaj więcej...

DzieńRodziny2019     W środę, 29 maja w WTZ świętowaliśmy Dzień Rodziny.

  Na przybyłych rodziców i opiekunów uczestników czekała miła niespodzianka w postaci występu grupy teatralnej z Krakowa. Podopieczni ze swojej strony przygotowali piękne, wzruszające wiersze w podzięce za troskę, opiekę i miłość, którą otaczani są każdego dnia przez najbliższą rodzinę. Po części artystycznej wręczone zostały upominki - ręcznie uszyte poduszki w kształcie serca. Nie zabrakło słodkiego bufetu, w którym znalazły się pyszne ciasta przygotowane przez pracownię gospodarstwa domowego, a także wiosenne owoce, kawa i herbata.
     Spotkanie odbyło się w pogodnej, radosnej, rodzinnej atmosferze, sprzyjającej pogłębianiu znajomości, przyjaźni między uczestnikami, rodzicami, opiekunami oraz kadrą pracowników WTZ.

 

JadwigaLawenda     Pogrążeni w smutku i żalu Zarząd PSON oraz Kadra i Uczestnicy WTZ zawiadamiamy, że 3 czerwca 2019r. zmarła Pani Jadwiga Lawenda.
 Ś.P. Jadwiga Lawenda w 1999r. współuczestniczyła w tworzeniu Warsztatu Terapii Zajęciowej, następnie była instruktorką pracowni hafciarko-plastycznej od stycznia 1999r. do 31 sierpnia 2006r. Po wieloletniej pracy odeszła na emeryturę ze względów zdrowotnych. Od tamtej pory wspierała duchowo WTZ Międzyrzec Podlaski.

Czytaj więcej...

     W sobotę, 11 maja odbył się IV Integracyjny Rajd Rowerowy "Rowerowa Majówka".
   Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Międzyrzecu Podlaskim, Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych Międzyrzec Podlaski, Aktywni Rowerowy Międzyrzec Podlaski oraz MTB Międzyrzec Podlaski. 

Czytaj więcej...

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved