foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

MiędzyrzeckiJarmarkŚwiąteczny     W niedzielę, 9 grudnia na Placu Jana Pawła II odbył się Międzyrzecki Jarmark Świąteczny. Wśród licznie zebranych lokalnych artystów zajmujących się rękodziełem nie mogło zabraknąć stoiska z pracami uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej. Każdy, kto przybył w tym dniu na Plac Jana Pawła II mógł podziwiać i kupić rękodzieło artystyczne, przysmaki świąteczne, ozdoby choinkowe, decoupage, ceramikę oraz stroiki. Na dzieci czekała miła niespodzianka, Mikołaje na motocyklach, którzy wręczali najmłodszym gościom upominki.

     Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy, Powiatowy Ośrodek Wsparcia oraz Miejski Ośrodek Kultury w Międzyrzecu Podlaskim zapraszają na uroczyste obchody Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych „Jesteśmy Razem”, które odbędą się w dniach 2-3 grudnia 2018 roku w sali widowiskowej Miejskiego Ośrodka Kultury w Międzyrzecu Podlaskim.

     Patronat honorowy nad imprezą objął Starosta Bialski oraz Burmistrz Miasta Międzyrzec Podlaski.

MiędzynarodowyDzieńOsóbNiepełnosprawnych2018

DyskotekaAndrzejkowa         W czwartek, 22 listopada uczestnicy WTZ bawili się podczas Dyskoteki Andrzejkowej.
  W czasie zabawy odbył się słodki poczęstunek, uczestnicy zjedli również smaczną pizzę, a także wzięli udział w licznie zorganizowanych grach, zabawach, wróżbach andrzejkowych. 
    Impreza ostatkowa dostarczyła mnóstwa pozytywnych wrażeń, emocji oraz pozwoliła z przymrużeniem oka spojrzeć na to, co może przynieść przyszłość.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2018 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved