foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

  W czwartek, 14 lutego uczestnicy WTZ bawili się podczas Balu Walentynkowego.

    W trakcie balu odbyły się zabawy karaoke oraz loteria fantowa z nagrodami. Jak na święto zakochanych przystało, nie mogło zabraknąć również poczty walentynkowej. Po obiedzie i słodkim poczęstunku uczestnicy tańczyli przy najbardziej romantycznych utworach.

     Zabawa dostarczyła mnóstwa pozytywnych wrażeń i emocji. 😍❤️

DrClown2019     W środę, 6 lutego w Warsztacie Terapii Zajęciowej już po raz drugi gościliśmy wolontariuszy Fundacji "Dr Clown".

 Zajęcia miały charakter "terapii śmiechem". Podczas wizyty nasi uczestnicy otrzymali radość, uśmiech, słodki upominek oraz czerwony nosek - niezbędny, magiczny rekwizyt. Efektem takiej wizyty jest nie tylko minimalizowanie negatywnych konsekwencji choroby czy hospitalizacji. To również wzmacnianie motywacji do zdrowienia i wspieranie medycyny konwencjonalnej.

     Niech ten szczególny czas Świąt Bożego Narodzenia

będzie okazją do spędzenia miłych chwil w gronie najbliższych,

w atmosferze pełnej miłości i wzajemnej życzliwości,

a Nowy Rok, by stał się czasem spełnionych marzeń i nadziei.

 

     Życzą

 

Uczestnicy oraz Kadra WTZ przy PSON Międzyrzec Podlaski.

Czytaj więcej...

PrzebieranyBalKarnawałowy     W czwartek, 31 stycznia w WTZ odbył się Przebierany Bal Karnawałowy. 
     Podczas balu uczestnicy bawili się przy najpopularniejszych utworkach muzycznych. Pracownia gospodarstwa domowego przygotowała na tę okazję pyszny obiad oraz słodki poczęstunek w postaci ciast. Nie zabrakło także owoców oraz smacznego kompotu. 
     W trakcie balu odbył się konkurs na najlepszy strój karnawałowy. Po naradzie komisji pierwsze miejsce zajął Roman Grzeszyk przebrany za cygankę, drugie miejsce zajęła Anna Janiuk w przebraniu czarownicy, a trzecie Aneta Bernat jako Janko Muzykant. Wyróżnienie za strój otrzymał Adrian Malczuk, który przebrał się za Sherlocka Holmensa. Trzy pierwsze miejsca otrzymały nagrody rzeczowe, pozostali uczestnicy słodkie upominki.
     Bal przebierany dostarczył mnóstwa pozytywnych wrażeń, uśmiechów na twarzy, pozwolił świetnie odpocząć w tańcu i dodać pozytywnej energii na kolejne dni karnawału.

SpotkanieOplatkowe2018     W środę, 19 grudnia w Siedzibie WTZ odbyło się spotkanie opłatkowe. Swoją obecnością zaszczycili nas Członkowie Zarządu PSON - Prezes, Pan Kazimierz Telega, Wiceprezes, Pani Elżbieta Wróblewska oraz Skarbnik, Pan Jan Maksymowicz.

     Spotkanie opłatkowe od świątecznych życzeń rozpoczęła Kierownik WTZ, Pani Monika Andrzejuk wraz z Prezesem PSON, Panem Kazimierzem. Ewangelię Pisma Świętego przed wieczerzą wigilijną przeczytała Ewa Małachwiejczyk, następnie zebrani goście przedzielili się opłatkiem składając serdeczne, świąteczne życzenia.

     Na wigilijnym stole zagościły tradycyjne, wigilijne potrawy przygotowane przez Uczestników WTZ oraz słodkości i owoce.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved