foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

Kraków2018     W dniach 17-19 października 2018r. grupa uczestników wraz z opiekunami wybrali się na edukacyjną wycieczkę.


     Podczas pierwszego dnia pobytu mieliśmy przyjemność zwiedzić Kopalnię Soli w Wieliczce, a w niej najbardziej popularne komory wraz z Kaplicą Św. Kingi.
     Drugiego dnia wraz z przewodnikiem zwiedzaliśmy Kraków. Pierwszym punktem było Wzgórze Wawelskie - dziedziniec zewnętrzny i wewnętrzny, Katedra oraz jej wnętrze - Dzwon Zygmunta oraz Groby Królewskie. Kolejno przeszliśmy Drogą Królewską na Rynek podziwiając Pomnik Grunwaldzki, Barbakan, ul. Floriańską, ul. Kanoniczą, Dom Długosza, ul. Franciszkańską, a na niej Okno Papieskie oraz Pałac Biskupi. Na Rynku Głównym podziwialiśmy Sukiennice, Wieżę Ratuszową, Kościół Mariacki, a w nim Ołtarz Wita Stwosza. W czasie wolnym uczestnicy wraz z opiekunami wybrali się na spacer po zakup pamiątek.
     Trzeciego dnia wybraliśmy się do Łagiewnik gdzie zwiedziliśmy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego oraz Centrum Jana Pawła II "Nie lękajcie się".
Wycieczka pozwoliła uczestnikom rozwinąć wiedzę na temat dziedzictwa kulturowego, rozbudzić nowe pasje, zainteresowania, a także była świetną okazją do odpoczynku, wzajemnej integracji i mile spędzonego czasu. 
Z wycieczki wróciliśmy w pozytywnych nastrojach, pełni motywacji i zapału do dalszej pracy.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved