foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

ObchodyŚwiatowegoDniaZdrowiaPsychicznego     We wtorek, 30 października pracownicy oraz uczestnicy WTZ wzięli udział w spotkaniu z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, które odbyło się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu "Lublin dla zdrowia psychicznego".


     W programie odbył się jazzowy koncert Natalii Wilk&Tomasza Mommota pt. "Najpiękniejsze ballady świata", spektakl "Opera Kartoflana" w reżyserii Marii Pietruszki-Budzyńskiej - Teatroterapia Lubelska, pokazy taneczne w wykonaniu Studia Tańca UDS z Lublina, a także rozmowa "O zdrowiu psychicznym" poprowadzona przez Józefa Szopińskiego z dr hab. n. med. Hanną Karakułą-Juchnowicz.
Po obchodach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, przed wyjazdem wybraliśmy się do restauracji na kolację.
     Wyjazd do Lubina, udział w tak interesującym wydarzeniu pozwolił rozwinąć wiedzę oraz świadomość jak ważne jest codzienne dbanie o higienę umysłu.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved