foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

BalKarnawałowyBialaPodl.2019    28 lutego, w Tłusty czwartek delegacja uczestników wraz z instruktorami bawili się podczas XVII Balu Karnawałowego zorganizowanego przez Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas w Białej Podlaskiej.

 

     Jak co roku frekwencja dopisała. Podczas balu bawiło się trzysta pięćdziesiąt osób z całego regionu. Po przywitaniu gości przez organizatorów, bal tradycyjnie rozpoczął się od zatańczenia Poloneza. Do tańca uczestników imprezy porwał zespół wraz z wodzirejem oraz kolorowo przebrani wolontariusze. W trakcie zabawy odbyły się pokazy tańca współczesnego, breakdance, słodki poczęstunek oraz obiad.
     Impreza dostarczyła mnóstwa pozytywnych wrażeń, pozwoliła nawiązać nowe znajomości, a także wybawić się w tańcu przed zbliżającym się okresem postu.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved