foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

Jubileusz20leciapracyPanaMarkaTo nie prima aprilisW poniedziełek, 1 kwietnia w Warsztacie Terapii Zajęciowej świętowaliśmy Jubileusz 20-lecia pracy Księgowego, Pana Marka Modrzewskiego.


     Z tej okazji dla kadry pracowników oraz uczestników WTZ, Pan Marek przygotował miłą niespodziankę w postaci słodkiego poczęstunku. Za pogodę ducha, optymizm, życzliwość oraz sumienną i rzetelną pracę Pan Marek otrzymał pamiątkowy prezent.
     Jeszcze raz - serdecznie dziękujemy, gratulujemy Panu Markowi, życzymy aby Jubileusz 20-lecia pracy był powodem do zadowolenia i satysfakcji z wykonywanego zawodu. Niech kolejne lata pracy upływają w poczuciu spełnienia, w dobrym zdrowiu i pomyślności.

Kadra oraz Uczestnicy WTZ Międzyrzec Podlaski.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved