foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

MiedzyrzeckiJarmarkWielkanocny2019W niedzielę, 2 kwietnia 2017 delegacja pracowników WTZ wzięła udział w Jarmarku Wielkanocnym, który odbył się na Placu Jana Pawła II w Międzyrzecu Podlaskim.

    Słoneczna aura przyciągnęła wielu gości. Wśród licznych wystawców znaleźli się artyści, rzemieślnicy, twórcy lokalnych i regionalnych produktów oraz sztuki ludowej prezentujących rękodzieło artystyczne, palmy, pisanki, stroiki wielkanocne oraz świąteczne przysmaki. Kiermasz WTZ cieszył się dużym zainteresowaniem, a przybyłe osoby mogły zasięgnąć fachowej porady, wskazówek na temat metod, technik i prac rękodzielniczych, które stosowane są przez Uczestników i Pracowników naszego Warsztatu.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved