foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

WielkanocneSniadanie2019     W środę, 17 kwietnia, Pracownicy oraz Uczestnicy WTZ wraz z Zarządem Podlaskiego Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych w Międzyrzecu Podl. wzięli udział z Wielkanocnym spotkaniu.

  Wielkanocne śniadanie od powitania zebranych gości rozpoczęła kierownik WTZ, Pani Monika Andrzejuk, wraz z Prezesem PSON, Panem Kazimierzem Telegą składając serdeczne życzenia, dzieląc się przy tym święconym jajkiem. Swoją obecnością zaszczyciły nas również Wiceprezes PSON, Pani Elżbieta Wróblewska oraz członek Komisji rewizyjnej PSON, Pani Bogusława Garbacka. Następnie zebrani goście zasiedli do świątecznego stołu na którym znalazły się tradycyjne, wielkanocne potrawy przygotowane przez uczestników pracowni gospodarstwa domowego. Nie zabrakło również słodkiego bufetu z kawą, herbatą, wielkanocnymi babkami oraz innymi smakołykami.

     Spotkanie odbyło się w przyjaznej, świątecznej atmosferze i miłych rozmowach o wielkanocnych tradycjach, które kultywowane są w naszych rodzinach.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved