foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

GracWPilkeKazdyMoze2019     W piątek, 10 maja grupa uczestników WTZ wraz z instruktorem, Panem Hubertem wybrali się do Konstantynowa na IV Sportową Imprezę Integracyjną pn. „Grać w piłkę każdy może”.


     Wydarzenie zorganizowane zostało przez Wójta Gminy Konstantynów , Klub Sportowy „Kanzas” w Konstantynowie oraz Warsztat Terapii Zajęciowej przy GOPS w Konstantynowie. 
     W czasie spotkania odbyły się rozgrywki piłki nożnej drużyn 6 osobowych. W sportowych zmaganiach wzięło udział 12 drużyn reprezentowanych przez podopiecznych placówek zajmujących się rehabilitacją zawodową oraz społeczną osób niepełnosprawnych z naszego regionu.
     Poziom sportowych zmagań był na wysokim poziomie. Drużyna WTZ Międzyrzec Podl. reprezentowana przez Agatę Sobotę, Annę Janiuk, Ewę Małachwiejczyk, Adriana Malczuka, Stanisława Opalko, Wojciecha oraz Roberta Kowieskich zajęła III miejsce, zdobywając tym samym puchar, medale, pamiątkowy dyplom oraz nagrody rzeczowe.
     Wszyscy uczestnicy imprezy mieli niezwykłą przyjemność wziąć udział w występach muzyczno-wokalnych, konkursach plastycznych, zajęciach ruchowych z animatorem przy muzyce, zrobić wesołe, pamiątkowe zdjęcie w fotobudce, a także obejrzeć występ elitarnej grupy tancerzy z ogniem MC Fire z Lublina.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved