foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


 facebook logo

Polub nas na Facebook-u


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

Kazimierz

    Miły początek tygodnia mieli uczestnicy WTZ, którzy wraz z grupą instruktorów wybrali się w poniedziałek 4 października na wycieczkę.
   Pierwszym jej punktem był Kazimierz Dolny. Po dotarciu na miejsce, wraz z przewodnikiem mieliśmy przyjemność przejść ścieżkę Korzeniowy Dół. Lekko zmęczeni pieszą wędrówką, ale w pozytywnych nastrojach ruszyliśmy na Rynek w Kazimierzu gdzie zwiedziliśmy Kościół św. Jana Chrzciciela i św. Bartłomieja. Był także czas wolny na spacer po Rynku, lody i zakup pamiątek.
     Po zwiedzeniu Kazimierza wyruszaliśmy w kolejną część wycieczki, do Nałęczowa. Po dotarciu na miejsce posililiśmy się pysznym obiadem w Karczmie Nałęczowskiej. Gdy nabraliśmy sił ruszyliśmy zwiedzać Nałęczów – Pijalnię Wód Mineralnych, Palmiarnię oraz coś dla miłośników słodyczy – Pijalnię Czekolady Wedel.
   Wycieczka pozwoliła poznać kolejną część historii Lubelszczyzny, zwiedzić jej ciekawe zakątki, a także w miły, przyjemny sposób spędzić wspólnie dzień w pięknej, złotej, jesiennej aurze.

Pracownie

2022 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved