foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


 Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

DSC 0422

Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Międzyrzecu Podlaskim dzięki hojności spółki dr Gerard rozpoczęło działanie mające na celu wyposażenie, a w dalszym etapie, uruchomienie Mieszkań Treningowych dla uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej.
 
Głównym celem Mieszkania Treningowego jest usamodzielnienie życiowe osób z niepełnosprawnością. Mieszkanie zapewnia możliwość czasowego zamieszkania połączonego z dostosowaną do potrzeb terapią, opieką i wsparciem. W wyniku wspominanego wyżej wsparcia spółki Dr Gerard, Stowarzyszenie uzyskało możliwość wyposażenia jednego pokoju przeznaczonego na powyższy cel.
 
Jest to pierwszy krok przybliżający Stowarzyszenie do realizacji głównego celu jakim jest uruchomienie Mieszkań Treningowych.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2022 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved