foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


 facebook logo

Polub nas na Facebook-u


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 1 5 procent CMYK scaled

Przekaż 1,5% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

WarsztatySwieceSojowe     W czwartek, 12 maja w WTZ gościliśmy grupę uczniów z opiekunami z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Rogoźnicy.
 
   W czasie wizyty, młodzież wzięła udział w warsztatach tworzenia świec sojowych oraz mydełek glicerynowych poprowadzonych przez Instruktor pracowni plastycznej, Panią Annę.
Podczas warsztatów uczestnicy poznali tajniki tworzenia świec sojowych i mydełek glicerynowych. Omówione zostały rodzaje parafiny i surowców naturalnych do wykonania świec oraz ważny składnik mydełek - gliceryna roślinna. Młodzież została wprowadzona w zagadnienia zapachów i barwników mających zastosowanie w produkcji świec i mydełek. Dowiedzieli się również, dlaczego warto wybierać woski naturalne i czy paląca się klasyczna świeca parafinowa rzeczywiście wydziela szkodliwe opary. Po teoretycznym wprowadzeniu każdy z uczestników, krok po kroku wykonał własną świecę i mydełko.
   Warsztaty tworzenia naturalnych świec i mydełek cieszyły się dużym zainteresowaniem i zaangażowaniem rozbudzając nowe zainteresowania.

Pracownie

 Krawiecksa Justyna

KRAWIECKA


Plastyczna Ania

RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO


 

FlorystycznoOgrodnicza

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Prac.Gosp.dom

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa nowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna Ewelina

 PLASTYCZNA


 Rehanilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


Psycholog

GABINET PSYCHOLOGA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2023 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved