foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

GraćWPiłkęKażdyMoże     W piątek, 12 maja, grupa Uczestników WTZ wraz instruktorem, Panem Hubertem wybrali się do Konstantynowa na II Sportowe Spotkanie Integracyjne pn. „Grać w piłkę każdy może”. 


     Wydarzenie zorganizowane zostało przez Wójta Gminy Konstantynów, Klub Sportowy „Kanzas” w Konstantynowie oraz Warsztat Terapii Zajęciowej przy GOPS w Konstantynowie.
     W czasie spotkania odbyły się rozgrywki piłki nożnej drużyn 6 osobowych. W sportowych zmaganiach wzięło udział 8 drużyn reprezentowanych przez podopiecznych placówek zajmujących się rehabilitacją zawodową oraz społeczną osób niepełnosprawnych z naszego regionu.

Na podium znaleźli się:
1 miejsce – Międzylesie
2 miejsce – WTZ Kodeń
3 miejsce – WTZ Caritas Biała Podlaska.

Wszyscy Uczestnicy imprezy mieli niezwykłą przyjemność poznać podstawy karate dzięki sekcji Kyokushin Janów Podlaski, wziąć udział w ćwiczeniach fitness prowadzonych przez Train to be fit Sylwia, oraz sprawdzić się w konkursie plastycznym.
Każda z drużyn Sportowego spotkania była zwycięska, została nagrodzona pamiątkową statuetką, a każdy z zawodników wystąpił w dekoracji medalowej.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved