Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.
W niedzielę, 12 kwietnia grupa uczestników WTZ wraz z rehabilitantką, Panią Beatą, wzięła udział w Turnieju Tenisa Stołowego w ramach Memoriału im. Leszka Dulskiego. Była to już 10. edycja tego wydarzenia!
Turniej odbył się w ZPO nr 2 w Międzyrzecu Podlaskim.
Naszą placówkę reprezentowali:
Agata Sobota
Anna Janiuk
Irmina Bernasiuk
Robert Kowieski
Wojciech Kowieski
Paweł Woch
Karol Komoń
Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, a każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy dyplom oraz medal
Udział w wydarzeniu dostarczył nam wielu pozytywnych wrażeń, sportowych emocji oraz był świetną okazją do nauki zdrowej rywalizacji opartej na zasadach fair play
Dziękujemy za wspaniałą atmosferę i już nie możemy się doczekać kolejnej edycji!