Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.
W czwartek, 21 maja grupa uczestników WTZ wraz z Rehabilitant, Panią Beatą wybrała się na Turniej Tenisa Stołowego dla Dorosłych Osób z Niepełnosprawnościami.
Turniej odbył się w Sali Sportowej MOSiR w Radzyniu Podlaskim. W sportowych zmaganiach udział wzięły drużyny z Lasek, Anielina, Kolembrod, Sosnowicy, Radzynia Podlaskiego oraz Międzyrzeca Podlaskiego.
Nasz WTZ reprezentowali:
Irmina Bernasiuk
Paweł Woch
Wojciech Kowieski
Robert Kowieski
Karol Komoń
Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, a rywalizacja przebiegała w duchu fair play i wspaniałej atmosferze. W nagrodę otrzymaliśmy drużynowy puchar oraz sportowe nagrody-upominki. Po zakończonym turnieju wybraliśmy się na wspólny obiad do Restauracji Pałacowej w Radzyniu Podlaskim.
To był wspaniały dzień pełen pozytywnych sportowych emocji, dobrej energii oraz wielu powodów do radości.
Była to również świetna okazja do wzajemnej integracji i wspólnego spędzenia czasu.