Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.
„Grać w piłkę każdy może” – pod takim hasłem 27 maja odbyła się VIII Sportowa Impreza Integracyjna zorganizowana przez Wójta Gminy Konstantynów oraz WTZ przy GOPS w Konstantynowie.
Drużynę WTZ Międzyrzec Podlaski, pod opieką naszej Rehabilitantki – Pani Beaty, reprezentowali:
Agata Sobota
Irmina Bernasiuk
Anna Janiuk
Paweł Woch
Wojciech Iwanek
Wojciech Kowieski
Robert Kowieski
Poziom rozgrywek był bardzo wysoki, a emocji na boisku nie brakowało!
Na uczestników czekały również dodatkowe atrakcje – sportowe konkurencje oraz pyszny obiad z deserem Za udział i sportową postawę otrzymaliśmy dyplom, medale, podziękowania oraz upominek
Dziękujemy za świetną organizację i cudowną atmosferę!