foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

Koncert LimbosWe wtorek, 28 lutego, Uczestnicy WTZ wzięli udział w dorocznym koncercie zespołu Limbos, który odbył się w Specjalnym Ośrodku Szkolno Wychowawczym w Międzyrzecu Podlaskim. 


Tematem muzycznym spotkania były „Gwiazdy muzyki”. Wśród nich znalazła się muzyka filmowa, rockowa, klasyczna, jazz, a także polskie przeboje.
Podczas koncertu na żywo, podopieczni ośrodków mieli okazję kształtować dobry smak i gusta muzyczne dzięki odpowiednio i atrakcyjnie dobranym utworom.
Poprzez ciekawe prowadzenie koncertu i dobrą komunikację zespołu z publicznością, grupa poznała także instrumentarium: gitary, pianino elektryczne, perkusję oraz wokal.
Spotkanie odbyło się w miłym, karnawałowym nastroju, dostarczając wiele pozytywnych wrażeń na rozpoczynający się weekend.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved