foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

Koden2017     W środę, 28 czerwca, tuż przed wakacjami grupa uczestników WTZ wraz z opiekunami wybrali się do Kodnia na XI Nadbużaski Integracyjny Festiwal Muzyczny. 


     Poziom festiwalu jak co roku okazał się wysoki, podobnie biorąca w nim udział liczba zespołów.
Do tegorocznych muzycznych zmagań zgłosiło się 29 placówek. Warsztat Terapii Zajęciowej Międzyrzec Podlaski reprezentowały Ewa Małachwiejczyk, Marta Chalimoniuk, Agata Sobota oraz Ania Janiuk. Dziewczyny pod opieką Pana Huberta Juszczuka i Pani Elizy Sadowskiej przygotowały i zaprezentowały zgromadzonej publiczności dwa utwory „Tamta dziewczyna” Sylwii Grzeszczak oraz „Do lata” z repertuaru grupy Bajm.
W trakcje imprezy uczestnicy spotkania mogli posilić się w namiotach słodkim poczęstunkiem, kawą, herbatą, napojami, smacznym obiadem oraz kiełbaską z grilla. 
Placówki biorące udział w imprezie zostały nagrodzone pamiątkowymi dyplomami, Pucharem Wójta Gminy Kodeń oraz upominkami. Spotkanie odbyło się w miłej, letniej aurze, a także wakacyjnym i pogodnym klimacie.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved