foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

WycieczkaDoKozłówkiILublina     W piątek, 6 października pracownicy i uczestnicy WTZ wzięli udział w wycieczce do Kozłówki i Lublina.

Pierwszym punktem wycieczki był przyjazd do Kozłówki, miejscowości związanej z Ordynacją Zamoyskich, którą w 1903 roku założył Konstanty Zamoyski. Wraz z przewodnikiem mieliśmy przyjemność zwiedzać pałac, którego wnętrza zachowały autentyczny wystrój z przełomu XIX-XXw, następnie park oraz zabudowania dworskie pochodzące z XVII wieku.

Kolejno pojechaliśmy do Lublina gdzie wraz z przewodnikiem zwiedzaliśmy Muzeum Wsi Lubelskiej, poznając historię wsi lubelskiej, zabytki architektury drewnianej, murowanej oraz zbiory etnograficzne z rejonu województwa lubelskiego.

     Po aktywnym czasie wybraliśmy się na pyszny obiad do restauracji pomysłu Magdy Gessler. 
     Ostatnim punktem wycieczki była Manufaktura cukierków, w której odbyły się warsztaty. W czasie warsztatów każdy z uczestników miał przyjemność poznać metody, techniki sporządzania masy na cukierki oraz samodzielnie wykonać lizaka, w nagrodę otrzymując upominek w postaci torebki cukierków i własnoręcznie wykonanego lizaka.
     Wycieczka dostarczyła mnóstwo pozytywnych wrażeń, nowych doświadczeń, poszerzając wiedzę uczestników na temat polskiej kultury i sztuki.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved