foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

IX Międzyszkolny Przegląd Twórczości Artystycznej Spotkajmy się     W środę, 25 października, grupa uczestników WTZ wraz z kadrą pracowników wybrali się do Domu Kultury na IX Międzyszkolny Przegląd Twórczości Artystycznej "Spotkajmy się". Organizatorem wydarzenia był Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy z Międzyrzeca Podlaskiego.

     W artystycznych zmaganiach wzięły ośrodki z Międzyrzeca Podl, Białej Podl, Radzynia Podl, Łukowa, Zalutynia, Włodawy, Łosic, Firleja oraz Siedlec. Poziom był bardzo wysoki. Uczestnicy zaprezentowali się w różnych kategoriach: muzyczno-wokalnych, poetyckich, teatralnych, tanecznych. Każda z grup otrzymała pamiątkowe statuetki oraz upominki.

     Na koniec, jako gwiazda wydarzenia wystąpił zespół Luz Band z Radzynia Podlaskiego, który porwał młodych aktorów, publiczność nie tylko pod scenę, ale i na deski sali kameralnej MOK.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved