foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

Wielkanoc2018     W czwartek, 22 marca w Warsztacie Terapii Zajęciowej odbyło się Wielkanocne śniadanie.

     Spotkanie rozpoczęła Kierownik WTZ, Pani Monika Andrzejuk od powitania zebranych gości oraz świątecznych życzeń. Swoją obecnością zaszczycił nas Prezes PSON, Pan Kazimierz Telega oraz Skarbnik, Pan Jan Maksymowicz. Głos zabrał także Prezes, składając zebranym piękne, świąteczne życzenia. Następnie zebrani zasiedli do syto zastawionych stołów na których znalazły się tradycyjne, wielkanocne potrawy przygotowane przez pracownię gospodarstwa domowego oraz uczestników pozostałych pracowni terapeutycznych. W słodkim bufecie znalazły się słodkie przekąski przygotowane przez rodziców, opiekunów naszych podopiecznych za co składamy serdeczne podziękowania.
     Spotkanie odbyło się w miłej, przyjaznej, wiosennej atmosferze, pozwalając spędzić dłuższą chwilę na wspólnych rozmowach.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved