foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

IVMajówkaIntegracyjnaTańczęWięcJestem     24 maja w Międzylesiu odbyła się IV Majówka Integracyjna pod hasłem „Jestem więc tańczę” organizowana przez Środowiskowy Dom Samopomocy w Międzylesiu we współpracy z Wójtem Gminy Tuczna. W konkursie tanecznym udział wzięli podopieczni z ośrodków funkcjonujących na terenie województwa lubelskiego. 

     WTZ Międzyrzec Podlaski reprezentowali: Anna Janiuk, Anna Korzeniewska, Agata Sobota, Marta Chajbos, Stanisław Opalko, Wojciech Kowieski, Robert Kowieski oraz Marcin Kłopotek. Uczestnicy pod okiem psycholog, Pani Agnieszki oraz instruktor, Pani Małgorzaty przygotowali i zaprezentowali układ choreograficzny do utworu „Uwertura dla M” Tytusa Wojnowicza. 
To był nasz pierwszy występ na tej imprezie. Poziom tanecznych zmagań był na wysokim poziomie. Wśród widowni wzbudziliśmy aplauz, jednak na podium nie udało się stanąć. Otrzymaliśmy natomiast pamiątkowy puchar oraz dyplom. 
     Imprezę uświetniły pokazy oraz lekcje tańca towarzyskiego, dyskoteka przy dźwiękach zespołu grającego na żywo, fotobudka w której mogliśmy zrobić zdjęcia w przebraniu, a także stoisko fryzjerskie gdzie każdy mógł zadbać o stylizacje swoich włosów.
     Majówka integracyjna była okazją do zaprezentowania swoich talentów artystycznych, wspólnej zabawy i nawiązania nowych znajomości. Zabawa dostarczyła uczestnikom dużo radości i pozytywnych emocji.

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved