Chwile refleksji…
Listopad to miesiąc szczególnej pamięci o naszych zmarłych – bliskich, krewnych i znajomych. To czas zadumy nad śmiercią i przemijaniem. My też pamiętamy o naszych kolegach, koleżankach i przełożonych. Tuż po Zaduszkach, 5 listopada delegacja uczestników wraz z instruktor, Panią Małgorzatą wybrali się na cmentarz, by zapalić znicze oraz pozostawić wykonane w ramach zajęć żałobne wieńce.
We wtorek, 30 października pracownicy oraz uczestnicy WTZ wzięli udział w spotkaniu z okazji obchodów Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego, które odbyło się w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie. Spotkanie zorganizowane zostało w ramach projektu "Lublin dla zdrowia psychicznego".
W dniach 17-19 października 2018r. grupa uczestników wraz z opiekunami wybrali się na edukacyjną wycieczkę.
W piątek, 26 października grupa pracowników oraz uczestników WTZ wzięła czynny udział w VIII Międzyrzeckich Targach Edukacji i Pracy, które odbyły się w hali sportowej Zespołu Szkół Technicznych przy ul. Warszawskiej 30.
Program tegorocznych targów obejmował prezentację jednostek edukacyjnych, szkoleniowych oraz lokalnego rynku pracy. Wszyscy zainteresowani mieli możliwość nawiązania bezpośredniego kontaktu z pracodawcą, a także wziąć udział w tematycznych warsztatach i zajęciach.
W poniedziałek, 15 października w Warsztacie Terapii Zajęciowej świętowaliśmy Dzień Edukacji Narodowej.
W tym wyjątkowym dniu, uczestnicy swoją wdzięczność za codzienną pomoc, wsparcie i opiekę terapeutów okazali pięknymi życzeniami, słodkim upominkiem oraz prezentem niespodzianką.
Dziękujemy Wam za pamięć, wspaniałą aranżację święta i za to, że jesteście z nami ![]()