W sobotę, 14 kwietnia 2018r. odbył się Integracyjny Rajd Rowerowy "W Poszukiwaniu Wiosny".
Organizatorem rajdu było Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych w Międzyrzecu Podlaskim, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Międzyrzec Podlaski, Aktywni Rowerowy Międzyrzec Podlaski oraz Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania.
We wtorek, 10 kwietnia Pracownicy oraz Uczestnicy WTZ wzięli udział w wycieczce do Warszawy.

Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych, Aktywni Rowerowy Międzyrzec Podlaski, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji Międzyrzec Podlaski oraz Bialskopodlaska Lokalna Grupa Działania serdecznie zapraszają na Integracyjny Rajd Rowerowy "W Poszukiwaniu Wiosny".
Rajd odbędzie się już w tą sobotę,14 kwietnia. Start o godzinie 11 "Pod stokiem" przy ul. Zahajkowskiej. Nie może Ciebie zabraknąć! Do zobaczenia ![]()
![]()
W czwartek, 22 marca w Warsztacie Terapii Zajęciowej odbyło się Wielkanocne śniadanie.