foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


Nowe Logo Pson


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 

jeden

Przekaż 1% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

DzieńRodziny2019     W środę, 29 maja w WTZ świętowaliśmy Dzień Rodziny.

  Na przybyłych rodziców i opiekunów uczestników czekała miła niespodzianka w postaci występu grupy teatralnej z Krakowa. Podopieczni ze swojej strony przygotowali piękne, wzruszające wiersze w podzięce za troskę, opiekę i miłość, którą otaczani są każdego dnia przez najbliższą rodzinę. Po części artystycznej wręczone zostały upominki - ręcznie uszyte poduszki w kształcie serca. Nie zabrakło słodkiego bufetu, w którym znalazły się pyszne ciasta przygotowane przez pracownię gospodarstwa domowego, a także wiosenne owoce, kawa i herbata.
     Spotkanie odbyło się w pogodnej, radosnej, rodzinnej atmosferze, sprzyjającej pogłębianiu znajomości, przyjaźni między uczestnikami, rodzicami, opiekunami oraz kadrą pracowników WTZ.

 

Pracownie

 Krawiecka

KRAWIECKA


 

Ogrodniczo florystyczna

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Gospodarstwo domowe

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna

PLASTYCZNA


 Rehabilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2019 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved