foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
Warsztat Terapii Zajęciowej działalność swoją rozpoczął w styczniu 1999r. Organem prowadzącym WTZ jest Podlaskie Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych. Jest to placówka pobytu dziennego przeznaczona dla dorosłych osób niepełnosprawnych ze znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności ze wskazaniem do terapii zajęciowej.


 facebook logo

Polub nas na Facebook-u


 

PFRON logo

PFRON


 

starostwo

Powiat Bialski


 

pcpr

PCPR w Białej Podlaskiej


 1 5 procent CMYK scaled

Przekaż 1,5% podatku 


OPP1

Poratl Organizacji Pozarządowych


Rollup PSON 85x200 IV wersja

 


 

Motyle     W czwartek, 28 kwietnia, uczestnicy WTZ wzięli udział w zajęciach przyrodniczych zorganizowanych przez Motylarnię w Lublinie
   W czasie zajęć odbyły się warsztaty edukacyjno-przyrodnicze podczas których uczestnicy mieli przyjemność przebywać w otoczeniu motyli pochodzących ze stref tropikalnych i śród-tropikalnych, poznali ich historię, etapy rozwoju oraz naturalne środowisko.
 Kolejnym punktem zajęć było laboratorium przyrodnika pozwalające wejść w świat badań przyrodniczych podczas których przez oko mikroskopu spojrzeliśmy na drobne organizmy i materiały.
     Po części edukacyjnej odbyły się zajęcia artystyczno-rękodzieła podczas których uczestnicy samodzielnie ozdobili magnesy na lodówkę jako pamiątkę udziału w warsztatach edukacyjnych.
     Zajęcia poszerzyły wiedzę przyrodniczą uczestników, wzbudzając nowe zainteresowania dostarczając tym samym wielu miłych doświadczeń.

Pracownie

 Krawiecksa Justyna

KRAWIECKA


Plastyczna Ania

RĘKODZIEŁA ARTYSTYCZNEGO


 

FlorystycznoOgrodnicza

FLORYSTYCZNO-OGRODNICZA


 

Prac.Gosp.dom

GOSPODARSTWA DOMOWEGO


 

Komputerowa nowa

KOMPUTEROWA


 

Plastyczna Ewelina

 PLASTYCZNA


 Rehanilitacja ruchowa

REHABILITACJA RUCHOWA


Psycholog

GABINET PSYCHOLOGA


 

RollUp


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2023 Copyright WTZ Międzyrzec Podlaski Rights Reserved